» » Запрошуємо студентів до участі у конференції «Облік, аналіз та аудит: інноваційні напрями теоретичних і практичних досліджень»

Дата: 1-03-2017, 10:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції: «Облік, аналіз та аудит: інноваційні напрями теоретичних і практичних досліджень», яка відбудеться   20 квітня  2017 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (обліково-економічний факультет).

Метою конференції є дослідження науково-практичних проблем обліку, аналізу, аудиту та оподаткування в інноваційних умовах.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн