» » Юридичний факультет ТНЕУ запрошує!

Юридичний факультет ТНЕУ запрошує!

Дата: 17-03-2017, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Юридичний факультет, Рада молодих вчених, Студентське наукове товариство та адміністрація Тернопільського національного економічного університету запрошують Вас взяти участь в роботі І Міжнародної наукової студентської конференції «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді», яка відбудеться 3-4 квітня 2017 року у м. Тернопіль на базі юридичного факультету ТНЕУ.

Конференція організовується у рамках відзначення 20-річчя юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету

Співорганізатори конференції:
– кафедра іноземних мов та професійної комунікації ТНЕУ;
– Вармінсько-Мазурський університет (Республіка Польща), факультет права та адміністрації;
– Люблінський католицький університет імені Івана Павла ІІ, Інститут права та економіки факультету права і суспільних наук в Сталевій Волі (Республіка Польща);
– Національний авіаційний університет, юридичний інститут.

Тематичні напрями роботи учасників конференції
1.  Актуальні питання розвитку держави і права в умовах європейської інтеграції: загальнотеоретичні аспекти та історичний досвід.
2.  Здобутки, проблеми і перспективи реформування правових інституцій: вітчизняний і зарубіжний досвід.
3.  Україна в системі міжнародних відносин. Правове забезпечення європейської інтеграції.
4.  Приватно-правові аспекти реформування правової системи України.
5.  Правові основи господарської діяльності та фінансово-економічної безпеки.
6.  Проблеми розвитку гуманітарного простору України в умовах євроінтеграції: соціокультурний вимір.
7.  Співпраця держави і церкви в умовах розвитку громадянського суспільства.
8.  Тенденції розвитку держави і права іноземними мовами.

Матеріали конференції будуть видані у збірнику тез доповідей (з присвоєнням міжнародного універсального ідентифікаційного номера ISBN) і роздані (розіслані) її учасникам упродовж двох тижнів після завершення конференції.

Матеріали на конференцію необхідно подати до 2 квітня (включно).

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн