"Формула успіху - 2017"

Дата: 22-03-2017, 17:23 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

21 березня 2017 року в актовій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся конкурс викладачів-кураторів студентських академічних груп нашого вищого навчального закладу «Формула успіху – 2017».

У креативній боротьбі конкурсанти показали, як плідно вони співпрацюють зі студентами, яких висот здобувають, над чим працюють і чого досягають.

Перше призове місце у конкурсі виборола викладач-куратор групи   ОП–42 факультету обліку і аудиту Лілія Богуцька, ІІ місце – викладач-куратор групи МПЕД–41 факультету  аграрної економіки Ірина Любезна та менеджменту та викладач-куратор групи ЕМЕ–11 Навчального-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Зварич, ІІІ місце – викладач-куратор групи СР–21  юридичного факультету Лілія Ребуха та викладач-куратор групи ФКт–21 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Ірина Василик.

Визнано кращими у номінаціях:

«Стремління до перемоги» – викладач-куратор групи ФБС–22 факультету банківського бізнесу Тетяна Стечишин;

«Єдність духу» – викладач-куратор групи Т–21 Навчального-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Продан;

«Зірковий куратор» – викладач-куратор групи ЕПП–41 факультету економіки і управління Роксолана Муха;

«Родинне єднання» – викладач-куратор групи ЕТ–31 факультету банківського бізнесу Ірина Чирак;

«Студентська симпатія» – викладач-куратор групи ПР–33  юридичного факультету Тетяна Дракохруст;

«Міжнародна мобільність» – викладач-куратор групи ФУПОм–12 факультету фінансів Антоніна Дем’янюк;

«Вдалий старт» – викладач-куратор групи ПРт–11 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Мар’яна Кравчук;

«Креативний наставник» – викладач-куратор груп МПО–12, ПУА–11 факультету економіки і управління Наталія Кривокульська;

«Оригінальність задуму» – викладач-куратор групи МАУН–31 Навчального-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Олексій Войтенко;

«Загадковий куратор» – викладач-куратор групи УПЕП–32 факультету економіки і управління Наталія Бакуліна.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі. Голова журі – заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ганна Володимирівна Зварич. Члени журі – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка Ірина Михайлівна Чорна, завідувач відділу культурно-масової роботи та художньої самодіяльності ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса Зоряна Євгенівна Вовк, методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Олегівна Сесик, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Світлана Євгенівна Яхван.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу з успішним виступом. Бажаємо і надалі бути такими ж цілеспрямованими енергійними та креативними!