» » Молодь ТНЕУ поспілкувалися "ВГОЛОС"

Молодь ТНЕУ поспілкувалися "ВГОЛОС"

Дата: 22-03-2017, 17:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять першого березня в світі відзначають Міжнародний день поезії. Студентський актив Тернопільського національного економічного університету вирішив цікаво провести завершення цього натхненного дня, а саме поговорити «ВГОЛОС».
У затишній, вечірній атмосфері талановиті студенти вищого навчального закладу ділилися власними поетичними творами та виконували cover на пісні українських виконавців.  Улюбленими пісенними композиціями чарували глядачів Acoustic cover band «Амігурумі», Євген Шаповалов, Катерина Слічнюк та Владислав Литвинець. З поетичними емоціями до молодих виконавців приєдналися Дана Сервитник, Юрій Ліщук, Лілія Крисовата, Ірена Мартинюк, Анастасія Сисак, Дмитро Лещук, Олена Шевчик, Дмитро Данилюк та Василина Пахолок. Неординарно прочитала свій вірш Світлана Лещук під супровід чарівної скрипки, на якій віртуозно грала Андріана Максимова, також грою на саксофоні всіх присутніх зачарував Люсак Арсен.
Прекрасним доповненням невимушеної та позитивної атмосфери став виступ автора ідеї проекту «ВГОЛОС» - Андрія Буракова, який прочитав власні поезії, а також поділився спогадами,як все починалося: «З початку ідея організації вечора була дещо іншою – хотілося представити свою творчість усім студентам нашого університету, але усвідомивши вузьке спрямування цього задуму, я зрозумів – потрібно діяти глобально. Саме тоді й народилася ідея створення творчого вечора».
До слова, вперше студенти мали змогу поспілкуватися «ВГОЛОС» 25 травня 2016 року.
Прекрасним доповненням невимушеної та позитивної атмосфери став солодкий сюрприз від організаторів, а саме міні-кексики для найактивніших глядачів, але для того, щоб їх отримати потрібно було відгадати автора рядків, які читали Ольга Мороз, Аліна Климець та Анастасія Кучмій.
На завершення виступив дует, який заполонив кожне серце – «Black and white».
Творчий вечір «ВГОЛОС» відбувся за підтримки ректора ТНЕУ А. І. Крисоватого.
Дякуємо усім тим, хто прийшов поговорити вголос.