» » У ТНЕУ відбулася обласна студентська олімпіада з математики та вищої математики

У ТНЕУ відбулася обласна студентська олімпіада з математики та вищої математики

Дата: 23-03-2017, 17:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 березня 2017 року  у Тернопільському національному економічному університеті відбулася обласна студентська олімпіада з математики та вищої математики серед студентів внз І-ІІ р. а. Тернопільської області.
Організатор олімпіади – Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Під час відкриття заходу з вітальним словом до учасників звернулася голова обласного методичного об’єднання викладачів математики внз І-ІІ р.а. Тернопільської області Людмила Володимирівна Стельмащук «Мені надзвичайно приємно, що ми маємо можливість вже вдруге проводити олімпіаду в стінах Тернопільського національного економічного університету». Також Людмила Володимирівна поділилася спогадами продемонструвавши всім фото історію в двох альбомах.

У рамках заходу відбулася презентація кабінету математичних дисциплін (корпус № 11, ауд. 11310, ІІІ пов.).

Учасники олімпіади відвідали Музей історії Тернопільського національного економічного університету.

Одразу після екскурсії учасників олімпіади очікував сюрприз – концерт творчих колективів вищого навчального закладу. Пісенними композиціями привітали юних математиків вокальний ансамбль «Галичанка», Тетяна Шарган, Павло Тютюнник, Роксолана Залізняк, Аліна Фарійон, Аліна Ремус, Ірина Новомлинська та Ірина Шевченко.

«Мало мати хороший розум, головне – добре його застосовувати, – процитував французького математика, основоположника аналітичної геометрії Олександр Любомирович  Шашкевич – кандидат економічних наук, директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ,  – Тернопільський національний економічний університет уславлений своїми традиціями та надбаннями. Сподіваємося, багато із Вас, учасників сьогоднішньої олімпіади, у майбутньому стануть студентами найкращого внз – ТНЕУ».

До слова, це вже 12 олімпіада з математики та вищої математики серед студентів внз І-ІІ р. а. Тернопільської області. Вперше її провели в Гусятинському коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади. Бажаємо подальших наукових здобутків та нових перемог!