» » Стипендію у галузі інформаційних технологій надає корейський інститут KAIST

Стипендію у галузі інформаційних технологій надає корейський інститут KAIST

Дата: 27-03-2017, 17:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Корейський навчальний заклад Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) надає урядову стипендію в галузі інформаційних технологій для представників країн, що розвиваються.

Стипендія надається для отримання магістерського (2 роки) або докторського (3 роки) ступенів.

Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, місцеве медичне страхування, вартість перельоту в один бік, інші витрати, пов’язані з переїздом.

Умови участі:
- робота у державних структурах або дослідницьких установах, які займаються інформаційно-телекомунікаційними технологіями;
- освітній рівень бакалавра чи магістра в галузі інформаційних технологій;
- вільне володіння англійською.

Останній термін подачі заявок на отримання стипендій – 18 квітня 2017 року.

Результати відбору будуть оголошені 23 червня 2017 року.

Детальніша інформація за посиланням: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/03/22/stipendiyu-v-galuzi-informaczijnix-texnologij-nadae-korejskij-institut-kaist/