» » До уваги випускників загальноосвітніх шкіл!

До уваги випускників загальноосвітніх шкіл!

Дата: 29-03-2017, 12:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та математики Тернопільського національного економічного університету й отримати додаткові переваги при вступі на спеціальності «Системний аналіз» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Олімпіада проводиться з метою виявлення і розвитку обдарованих вступників, реалізації творчих здібностей талановитої молоді, а також для надання допомоги у виборі професії і залученні до навчання у виші.

Переможцям Олімпіади при вступі на спеціальності «Системний аналіз» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ТНЕУ нараховує додаткові бали (до 20 балів) до одного з предметів сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.

Умови проведення олімпіади:
– участь в олімпіаді – безкоштовна;
– до участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів чи мають право на отримання документу про повну загальну середню освіту в 2017 році.

Олімпіада проходить у два тури:
–  дистанційний – з 22.03.2017 по 20.04.2017 р.
– очний – 30.04.2017 р.

(Під час дистанційного туру учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями і розв’язують їх на офіційному веб сайті Університету в режимі он-лайн (www.wunu.edu.ua). Учасники, які наберуть не менше 75% можливих балів у першому турі, допускаються до участі у другому турі.
Другий тур проводиться в письмовій формі. Учасникам другого туру, які наберуть не менше 90% можливих балів, ТНЕУ нарахує до 20 балів до одного із предметів сертифікату ЗНО під час вступу на спеціальності «Системний аналіз» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».).

Детальніше із умовами проведення Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного економічного університету можна ознайомитися тут:

Положення МОН про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

Положення про Всеукраїнську олімпіаду з математики, географії та інформатики Тернопільського національного економічного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти  завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

Склад організаційного комітету Всеукраїнської олімпіади з математики, географії та інформатики Тернопільського національного економічного університету в 2017 році завантажити

Програма Всеукраїнської олімпіади ТНЕУ з інформатики в 2017 році завантажити

Програма Всеукраїнської олімпіади ТНЕУ з математики в 2017 році завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

Критерії оцінювання та нарахування балів у І (дистанційному) турі Всеукраїнської олімпіади ТНЕУ з інформатики та математики в 2017 році  завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

Критерії оцінювання і нарахування балів у ІІ (очному) турі Всеукраїнської олімпіади ТНЕУ з інформатики в 2017 році  завантажити