Арт-зустріч «НЕФОРМАТ»

Дата: 31-03-2017, 10:03 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Світлого сонячного надвечір’я, 29 березня, відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ зібрав біля університетської каплички творчу студентську молодь та їх наставників. Арт-проект «НеФормат», який традиційно відбувається просто неба, цього разу був особливим, сповненим благоговійної, трепетної атмосфери. Наближаючись до Великодня, спілкувалися про духовне. Незмінна ведуча арт-зустрічей Зоряна Вовк закликала усіх присутніх відволіктися від буденної суєти і, прислухавшись до свого сумління, розважати над власним духовним шляхом, тим, як ми будуємо свої стосунки з Богом і ближніми.

Висловлювали свої думки про значення віри в житті кожного з нас студенти Влад Захарчук, Наталія Борис, Роксолана Базилевич, ділилися уривками з творів-роздумів «Щасливий той, хто має в серці віру» Іванна Костелинин, Марія Барилко, Андріана Максимович, Марія Вільшанська, Яна Боденчук, Вікторія Філь. Поезію Анатолія Матвійчука зворушливо декламувала Оксана Нижник, духовні вірші викладачів ТНЕУ Василя Дерія та Марії Дерій-Гуменної прочитали куратор студентської групи ОП-42 ФОА Лілія Богуцька та студентка Вікторія Процик. А власними спробами пера відверто поділилися працівник відділу гуманітарної освіти та виховання Юрій Дзюла та студенти Олександра Олійничук і Максим Остафійчук.

Звісно, на зустрічі звучали і пісенні молитви, сповіді, роздуми.  Глядачів вразили щирі духовні пісні Зоряни Вовк, Тетяни Івасенко, гурту «Елегія», Оксани Корзун, Влада Вальківа, гурту «Називний відмінок». Кожне серце до сліз зворушила прем’єра пісні Сергія Родька «Гефсиманська ніч», яку емоційно й схвильовано виконала Тетяна Шарган.

Родзинкою зустрічі стали цікаві та пізнавальні запитання вікторини на біблійну тематику від організаторів зустрічі. Кожного, хто давав правильні відповіді на запитання, чекали приємні подарунки – сувенірні великодні писанки, аудіоальбоми, жетони на безкоштовну каву.  А найактивніші учасники «НеФормату» отримали найцінніший дарунок, Книгу Книг – «Новий Заповіт».

По закінченню зустрічі духовно збагачена молодь ще довго спілкувалася, обмінюючись враженнями від проведеного вечора, роздумуючи над вічними життєвими цінностями.