» » Відбулися змагання Універсіади області з настільного тенісу

Відбулися змагання Універсіади області з настільного тенісу

Дата: 13-04-2017, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-13 квітня 2017 року тривали змагання Універсіади області з настільного тенісу. Тернопільський національний економічний університет представляли дві командами.

Склад першої команди: Руцький Сергій (ФКІТ), Бойко Віталій (ФАЕМ), Паламарчук Наталія (ФЕУ), Чорнописька Світлана (ФЕУ). Склад Другої команди: Сидорак Назарій (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Шевчук Михайло (ФОА), Вдовиченко Вікторія (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Струмчинська Олександра (ТБШ).

Збірна команда ТНЕУ №1 виборола 1 місце в командному заліку випередивши найближчих суперників на 36 очок, друге місце здобула команда ТНПУ, третє – Бережанського агротехнічного інституту.

В особистій першості серед юнаків перше місце виборов студент ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Сидорак Назарій, друге місце – студент ФКІТ Руцький Сергій, третє місце – Бойко Віталій (ФАЕМ). Серед парних змагань 1 місце серед юнаків вибороли Руцький Сергій (ФКІТ) та Бойко Віталій (ФАЕМ), друге місце – Сидорак Назарій (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина) та Шевчук Михайло (ФОА), серед дівчат третє місце вибороли Паламарчук Наталія та Чорнописька Світлана (ФЕУ).

У змішаних змаганнях перемогу здобули Руцький Сергій (ФКІТ) та Чорнописька Світлана (ФЕУ), другими стали Сидорак Назарій та Вдовиченко Вікторія (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), треті – Бойко Віталій (ФАЕМ) та Паламарчук Наталія (ФЕУ).

В команді Чемпіонами стали Руцький Сергій (ФКІТ) та Бойко Віталій (ФАЕМ), серед дівчат – Паламарчук Наталія та Чорнописька Світлана (ФЕУ) вибороли срібні медалі.