» » У ТНЕУ відбулося урочисте відкриття третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Дата: 21-04-2017, 18:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять першого квітня Тернопільський національний економічний університет радо відчинив свої двері для учасників третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта».

«Учитель року» - це змагання талановитих, надійних, організованих, знаючих педагогів, які демонструють високий рівень професійної підготовки, майстерності та має об’єднуючий аспект – зібрати кращих освітян України, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич: «Сьогодні тут зібралися ті педагоги, котрі своєю працею, високим інтелектом, творчістю довели, що вони кращі з кращих і здатні пройти фінальні випробування конкурсу». Також В.Я. Брич передав вітання від ректора університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого.

До учасників третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» надійшло привітання від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, яке зачитала начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Зіновіївна Хома, також від себе додала: «Серед вас немає випадкових людей. Для кожного з вас школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній меті».

До слова, на конкурс приїхали 25 педагогів зі всіх областей України. Оцінювати переможців обласних турів конкурсу буде компетентне журі:

-         Цимбалару Анжеліка Дмитрівна - головний науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, голова журі.
-         Кондик Ольга Петрівна - директор спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 316 з поглибленим вивченням української мови м. Києва, заступник голови журі.
-         Репчанська Тетяна Анатоліївна - методист вищої категорії відділу по проведенню масових заходів Інституту модернізації змісту освіти, секретар.
-         Бучківська Галина Вікентіївна - доцент кафедри педагогіки образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та трудового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, кандидат педагогічних наук.
-         Гоцій Тетяна Дмитрівна - вчитель початкових класів Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Дрогобицької міської ради Львівської області, лауреат всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Початкові класи».
-         Душенко Валентина Олександрівна - незалежний експерт, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1998» у номінації «Початкові класи».
-         Лапшина Ірина Миколаївна - доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, кандидат педагогічних наук.
-         Лиховицька Ганна Вікторівна - завідувач методичного кабінету відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Дніпропетровської області.
-         Петриченко Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Початкові класи».
-         Телецька Людмила Іванівна - доцент кафедри методики природознавства Інституту педагогіки і психології Національного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат біологічних наук.

«Щорічно ми переконуємося, що конкурс «Учитель року» відкриває нові можливості, великі перспективи. А підготовка до нього спонукає учасників підвищити свій методичний і фаховий рівень. Участь в конкурсі – це можливість та шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість. Хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були і залишаються учні – допитливі, наполегливі, розумні», - звернулася до педагогів голова журі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта» Анжеліка Дмитрівна Цимбалару.

Шановні конкурсанти, найтепліші, найщиріші побажання Вам і перемоги у наступних етапах конкурсної програми!