» » Міжнародна конференція з питань нових горизонтів освіти!

Міжнародна конференція з питань нових горизонтів освіти!

Дата: 24-04-2017, 11:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Асоціація науки, освіти і технологій (TASET), Технічний університет Відня (Vienna Technical University) та Університету Сакаря (Sakarya University) запрошують Вас взяти участь у 8-ій Міжнародній конференції з питань нових горизонтів освіти, яка відбудеться 17-19 липня 2017 р. (Берлін, Німеччина).

Мета конференції – зібрати вчених, науковців, освітян, студентів, професіоналів та інших зацікавлених осіб для презентацій своїх робіт у галузі освіти. Конференція стала всесвітньо відомою подією, і кількість її учасників та представлених робіт щорічно зростає. Учасники можуть висловлювати свої пропозиції усно, робити відео презентації, тощо.

Всі надіслані статті будуть надруковані у збірнику матеріалів (Proceeding Book). Статті англійською мовою будуть вміщені  у спеціальному випуску TOJET, який індексується Scopus і ERIC. Модифіковані версії вибраних статей будуть надруковані у журналах TOJNED і TOJDEL.

Важливі дати:
Подача анотації – 14 липня 2017 р.
Кінець реєстрації -14 липня 2017 р.
Подача статей – 20 серпня 2017 р.

Детальніша інформація про конференцію за посиланням: http://www.int-e.net/