» » Українські студенти, аспіранти і викладачі вишів можуть отримати стипендії для навчання та стажування у внз Словацької Республіки

Дата: 24-04-2017, 13:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр., словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:
– Безкоштовне навчання;
– Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
– Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017».

Заявки приймаються до 30 квітня 2017 року.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви. Анкету-заяву можна завантажити за посиланням: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/04/12/ukrayinski-studenti,-aspiranti-i-vikladachi-vishiv-mozhut-otrimati-stipendiyi/