» » Молоді науковці ФКІТ апробували результати своїх досліджень під час міжнародної конференції

Дата: 28-04-2017, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 22-23 квітня 2017 року у с. Поляна на Закарпатті відбулася XІІІ Міжнародна конференція «Перспективні технології і методи проектування МЕМС» (MEMSTECH 2017). Організаторами заходу виступили НУ «Львівська політехніка», Інститут телекомунікацій Варшавського технологічного університету, факультет машинобудування та робототехніки AGH Науково-технічного університету (Краків, Польща) та Західноукраїнське представництво IEEE MTT/ED/AP/CPMT/SSC. Матеріали наукових доповідей конференції індексуються наукометричною базою Scopus.

У рамках роботи учасників конференції працювало 6 секцій. Можливість апробувати свої результати отримали і молоді науковці факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.

Зокрема, в рамках роботи секції, аспірант кафедри комп’ютерних наук Андрій Ковбасістий представив доповідь «Method for Detection of Non-Relevant and Wrong Information Based on Content Analysis of Web Resources». Аспірант кафедри КН Володимир Тимець презентував результати досліджень «Emulation of Programming Environment for Single-board Computer Raspberry Pi at Monitoring the Recurrent Laryngeal Nerve». Також, в межах постерної сесії, було оприлюднено доповідь колективу авторів факультету «The Method of Providing of  Functional Suitability of Elements of The Device of Formation of Signal in Electrophysiological Way of Classification Tissues Surgical Wound».

Про участь у конференції розповів керівник секційного засідання, співавтор доповідей, д.т.н., професор М. П. Дивак: «Вже стало доброю традицією нашої наукової школи, принаймні двічі-тричі на рік, апробовувати результати досліджень аспірантів та здобувачів під час фахових міжнародних конференціях. Участь у дискусіях, розширення кола наукових знайомств, можливість ознайомлення з результатами інших дослідників – вагомий досвід на шляху від молодого вченого до зрілого науковця. Водночас, повнотекстові статті в матеріалах конференцій індексуються наукометричними базами Scopus та Web of Science, що є вагомим фактором забезпечення присутності вченого у світовій науковій спільноті».