» » У ТНЕУ завершився Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017»

У ТНЕУ завершився Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017»

Дата: 28-04-2017, 19:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 квітня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта».

«Учитель року» – це змагання талановитих, надійних, організованих, знаючих педагогів, які демонструють високий рівень професійної підготовки, майстерності та має об’єднуючий аспект – зібрати кращих освітян України, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя.

Цьогоріч цей конкурс з 21 по 28 квітня проходив на базі Тернопільського національного економічного університету. Відрадно, що учителі мали нагоду поспілкуватися з ректором ТНЕУ А. І. Крисоватим, який цікавився проблемами початкової освіти та особливостями підготовки учня нової української школи.

Під час урочистої церемонії закриття конкурсу з вітальним словом до присутніх звернувся голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук: «Справді, бути вчителем означає самовіддано служити двом вічним цінностям – просвіті та гуманності. Ви прагнете навчити своїх учнів не лише науці, а й людяності, відповідальності, самостійності».

Юрій Зіновійович Юрик, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації, передав слова вітання від голови ТОДА Степана Степановича Барни. Після слів вітань учасники отримали подяки та подарунки від Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради.

На адресу учасників третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» надійшло привітання від заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, яке зачитала головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Алевтина Лотоцька, також від себе додала: «Важко не помітити скільки зусиль докладають наші педагоги, скільки творчого натхнення зорить у їхніх очах, скільки наснаги і праці затрачають вони, щоб їхні учні достойно дивилися у майбутнє».

Дипломами учасників нагороджено представників Одеської, Рівненської, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпровської, Львівської та Херсонської областей.

Приємно, що до п’ятірки кращих увійшла Тетяна Вікторівна Копка – вчитель початкових класів ТСШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.

Також до когорти кращих педагогів увійшли Наталія Володимирівна Тарасенко – вчитель початкових класів початкової школи Кременчуцького ліцею №11 КМР Полтавської області; Олена Григорівна Козлюк – вчитель початкових класів Олешинської загальноосвітньої школи І-ІІ Хмельницької районної ради; Олена Віталіївна Скрипчук – вчитель початкових класів Комунального закладу «Луцька гімназія №4 ім. Модеста Левицького» Луцької міської ради Волинської області.

«Працю вчителя ні з чим не можна порівняти. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот, хлібороб – через декілька місяців. Вчителеві ж треба працювати роки, щоб побачити вінець творіння своїх розуму і серця – Людину честі, Людину гідності, Людину майбутнього», – звернувся до освітян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Олексійович Бицюра.

Перемогу в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта» виборола Тетяна Володимирівна Біжан – вчитель початкових класів Коростенської міської гімназії Житомирської області.

«Шановні колеги! Всеукраїнський конкурс «Учитель року» назавжди залишиться у наших спогадах. Для всіх він став незабутнім уроком – уроком життя, де панувала атмосфера особливої довіри, щирості, відвертості та натхнення», – подякувала усім членам журі, організаторам та учасникам Тетяна Володимирівна Біжан.

Учасники конкурсу отримали подарунки від освітянського видавничого центру «Оріон», видавництва «Генеза», видавництва «Навчальна книга – Богдан», 3Д книги від Каналу «Плюс Плюс», а також подарунки від адміністрації Тернопільського національного економічного університету.

Організатори конкурсу висловили подяку ректору ТНЕУ, доктору економічних наук, професору Андрію Ігоровичу Крисоватому за підтримку та всебічне сприяння у проведенні заходу.

Дякуємо усім конкурсантам на напружену роботу й сподіваємося на подальшу співпрацю з професорсько-викладацьким колективом Тернопільського національного економічного університету!