» » Оголошено набір слухачів на курс «Early Childhood Education for Children with Special Needs»

Дата: 14-06-2017, 18:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору слухачів на курс «Early Childhood Education for Children with Special Needs».

Курс триватиме з 20 листопада 2017 року по 7 грудня 2017 року.

Робоча мова курсу – англійська (всі потенційні кандидати мають вільно володіти робочою мовою курсу).

Вимоги до кандидатів:
– фахівці в галузі освіти, психології, соціальної роботи і терапії (працівники Міністерства освіти і науки України, педагогічних коледжів, громадських організацій та навчальних закладів);
– досвід роботи (до 3-х років) в сфері освіти для дітей з особливими потребами;
– вільне володіння англійською мовою.

Останній термін подачі заявок – 1 вересня 2017 року.

Детальніша інформація (умови участі у програмі та перелік необхідних документів) знаходиться на сайті http://bit.ly/2lBbPjp та в інформаційному бюлетені.