» » Творчі особистості ТНЕУ на міському святі «Випускник-2017»

Творчі особистості ТНЕУ на міському святі «Випускник-2017»

Дата: 26-06-2017, 16:52 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Урочистості з нагоди проведення міського свята «Випускник-2017» стали справжнім святом не тільки для цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а й для усіх тернополян та гостей міста. Традиційно святкова імпреза проходила на міському Центральному стадіоні, зібравши кілька тисяч юнаків та дівчат, їхніх батьків та наставників.

Мистецькими подарунками випускників вітали художні колективи міста, а також музичний гурт «Тартак». Творчі особистості Тернопільського національного економічного університету теж взяли участь в урочистостях. Ведучою заходу стала студентка-другокурсниця Ілона Дядьо. А виступ музичного гурту «Струни серця» театру пісні «Для тебе» ТНЕУ з пісенною композицією «Файні дівчата з файного міста» та чарівних дівчат студії «ТАНГо денс компані» став справжньою окрасою та особливою родзинкою свята.

Щиро вітаємо колег, чиї сини і донечки вирушають у доросле життя. Щасливого їм життєвого лету!