» » Шановна університетська родино!

Шановна університетська родино!

Дата: 28-06-2018, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

День Конституції – важливе свято для кожного українця, для всіх, хто живе, працює, творить своє майбуття на цій благодатній землі. Основний Закон був прийнятий у непростих історичних умовах, наснажений працею та досвідом патріотів України, скроплений кров’ю незабутніх борців, напрацьований віками, омріяний тисячами поколінь.

У 1996 році, вперше в українській історії, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека були визнані найвищою цінністю.

У нас зараз є унікальний шанс – реалізувати благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституцію України. Упевнений, що ми його використаємо, створюючи краще життя для себе та наших нащадків.

Вітаючи усіх з Днем Конституції, бажаю миру, добра і процвітання під високим захистом Основного Закону.

Нехай вічно майорить над нами великий стяг свободи, який захищають наші доблесні війська і наші серця, у яких палає вогонь патріотизму!