» » Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною

Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною

Дата: 14-07-2017, 16:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною Турецька Республіка є багаторічним партнером Тернопільського національного економічного університету в освітній та науковій сферах. Зокрема, сьогодні відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорія Монастирського та начальника відділу освітніх послуг для іноземних громадян Лариси Веретельник з директором турецької фірми «CDS Study Aboard» Çağlayan Özer та директором агенції «Clever» Тетяною Загребельною.
 
Гість висловив упевненість, що англомовні освітні програми Тернопільського національного економічного університету є конкурентними на освітньому ринку Туреччини. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Монастирський підкреслив: «Враховуючи реалізацію стратегії інтернаціоналізації науково-освітньої діяльності ТНЕУ, співпраця з Туреччиною розглядається як надзвичайно важлива з огляду на географічну близькість, інфраструктурну доступність, науково-економічний та демографічний потенціал цієї держави».


Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з ТуреччиноюНові вектори співпраці науковців ТНЕУ з ТуреччиноюНові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною
Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною
Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною
Нові вектори співпраці науковців ТНЕУ з Туреччиною