» » Шановні працівники Бухгалтерії ТНЕУ!

Шановні працівники Бухгалтерії ТНЕУ!

Дата: 16-07-2017, 09:47 | Автор:

Шановні працівники Бухгалтерії ТНЕУ! Прийміть мої найщиріші вітання з професійним святом. Ваша відповідальна робота є невід’ємною складовою успішного розвитку Тернопільського національного економічного університету. Це одна із небагатьох професій, представники якої сумлінно трудяться в усіх галузях економіки. Саме Ви забезпечуєте чіткий  контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте  фінансовий пульс нашої держави.

Нехай  завжди Ваша відповідальна праця  приносить радість і  задоволення, а вашим  родинам – добробут і впевненість у майбутньому.

Упевнений, що цілеспрямованість і активність, виявлені Вами у професійній  галузі, й надалі будуть сприяти досягненню шляхетної мети – становлення й зміцнення Тернопільського національного економічного університету.

Бажаю бадьорості, сили духу і життєстійкості, завжди зберігайте властивий Вам оптимізм, віру в успіх розпочатої справи й уміння заряджати ними усіх, хто поруч.

Тож нехай кожний Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло у родини.

Нехай Ваше життя буде світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Ректор ТНЕУ                                                                         А. І. Крисоватий