» » Естонська бізнес-школа запрошує на навчання в аспірантурі

Естонська бізнес-школа запрошує на навчання в аспірантурі

Дата: 18-08-2017, 09:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Естонська бізнес-школа (Estonian Business School) в рамках програми співпраці з Тернопільським національним економічним університетом  пропонує грант на безкоштовне навчання в аспірантурі за напрямом «Менеджмент». Окрім цього, пропонується щомісячна стипендія в розмірі 422 євро для покриття можливих витрат на проживання і проїзд впродовж першого року навчання в аспірантурі.

Передбачається, що аспірант дистанційно співпрацюватиме з науковим керівником за обраною темою дисертації. Проте вимагається присутність аспіранта в Естонській бізнес-школі на період здачі навчальних модулів (загалом чотири тижневих поїздки у Таллінн протягом академічного року). Мова навчання – англійська.

Більше інформації можна знайти за посиланням: https://ebs.ee/en/research-and-doctoral-studies/our-phd-students.

Відбір студентів відбуватиметься на конкурсній основі. Усіх бажаючих просимо до 25 серпня надіслати сканований диплом магістра на поштову скриньку doctorate.EBS@gmail.com.