» » Студентка ТНЕУ здобула бронзову медаль Універсіади у складі збірної України з волейболу

Дата: 28-08-2017, 15:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні проходять фінальні матчі Літньої Універсіади-2017 серед жіночих команд, яка триває у Китайському Тайбеї.

Збірна України у матчі за третє місце перемогла команду-господарку змагань. та завоювала бронзові нагороди Всесвітньої літньої Універсіади!
Команда Андрія Романовича програла першу партію 25:14, але змогла зібратися і викластися на 100% у наступних трьох сетах, незважаючи на неймовірну підтримку команди-суперника (13:25, 14:25, 21:25).

Нагадуємо, що у складі української команди виступає волейболістка тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» Анна Єфременко.