Вітання для спортсменів ТНЕУ

Дата: 29-08-2017, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На адресу Тернопільського національного економічного університету надійшли вітання від Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики і туризму та секретаріату для студентів-спортсменів вищого навчального закладу Анни Єфременко, Ольги Ляхової та Джоани Фейбі, які представляли Україну на ХХІХ Всесвітній літній універсіаді.

Молоді бажають міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і добра, нових яскравих перемог в ім’я України.

Нагадаємо, що Джоана Фейбі здобула золоту перемогу у змаганнях з фехтування, а Ольга Ляхова – срібну нагороду у змаганнях з легкої атлетики. Анна Єфременко виборола бронзу у змаганнях з волейболу. Щиро вітаємо наших студентів і бажаємо нових досягнень і здобутків!