» » Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Дата: 30-08-2017, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що студенти ТНЕУ мають нагоду подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. До участі запрошуються студенти 3-х курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Подати заявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року учасники, які пройшли відбір, братимуть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Детальніша інформація у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн