» » Співпраця ТНЕУ з Всесвітньою митною організацією

Співпраця ТНЕУ з Всесвітньою митною організацією

Дата: 31-08-2017, 15:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одним із пріоритетів міжнародної діяльності ТНЕУ є налагодження багатовекторної співпраці з організаціями, що визначають зміст різних зрізів економічної політики на світовому рівні.

За підтримки ректора університету д.е.н., професора Андрія Крисоватого відбувся робочий візит к.е.н., доцента кафедри податків та фіскальної політики Інни Гуцул до Республіки Азербайджан, у рамках якого у місті Баку було здійснено переговори з директором Регіонального центру інституціонального розвитку Європейського регіону Всесвітньої митної організації паном Роджером Германом.

У ході робочої зустрічі узгоджено напрями співробітництва Європейського регіонального офісу з інституціонального розвитку та ТНЕУ в сфері науково-навчального забезпечення модернізації митної справи в країнах Східної Європи. Напрацьовано концептуальні засади та організаційні аспекти підписання Меморандуму про співпрацю між організаціями, реалізація якого передбачатиме: можливість зарубіжного стажування студентів та викладачів; участь в міжнародних проектах з питань розвитку митної справи в глобальному економічному середовищі; проведення на базі ТНЕУ науково-практичних семінарів-навчань для фахівців митної справи з України та зарубіжних країн; співорганізацію міжнародних конференцій, круглих столів та інших науково-практичних заходів; включення до Всесвітньої мережі університетів митної служби INCU; обмін досвідом з іноземними практиками в сфері митної справи на базі ТНЕУ та в режимі on-line; організація змагань, літніх таборів, дистанційних конкурсних робіт.

Для практичного узгодження зазначених напрямів у ТНЕУ створено робочу групу, основним завданням якої є підготовка організаційно-інституційної бази співпраці університету з Регіональним центром інституціонального розвитку Європейського регіону Всесвітньої митної організації.