» » День знань у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Дата: 4-09-2017, 11:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого вересня 2017 р. в Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ відбулася перша урочиста лекція: «Пізнаємо Європу разом» для студентів 1-5 курсів. З вітальним словом виступила директор к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є.

«Перед вами стоїть багато завдань, які потрібно вирішити, – зазначила Надія Євстахівна. – Саме тут, в ЧННІПБ, ви отримаєте необхідні знання, матимете нагоду удосконалити навики володіння іноземною мовою, пройдете відповідне стажування і отримаєте диплом європейського зразка, який дасть вам можливість реалізувати себе в Україні, Європі, досягти успіху».

Завідувач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін к.е.н., доцент Дерманська Л.В. окреслила перспективи стажування в країнах Європи для студентів ЧННІПБ ТНЕУ. Людмила Василівна зауважила, що більше 25-ти країн є партнерами університету й інституту в тому числі. Студенти мають можливість щорічно проходити стажування у навчальних закладах та підприємствах Європи, здобувати гранти та брати участь у європейських стипендіальних програмах.

Оскільки пріоритетним напрямом роботи ЧННІПБ ТНЕУ є формування висококваліфікованих, конкурентоздатних фахівців, під час свята відбулася ще одна важлива подія – відкриття Центру вивчення іноземних мов. Керівник Центру Ковальчук Ю.П. підкреслила, що студенти ЧННІПБ ТНЕУ будуть навчатися у ньому на безоплатній основі та провела віртуальну екскурсію англійською мовою десятьма найкращими містами Європи.

Кульмінаційним моментом стало офіційне присвоєння статусу СТУДЕНТ ЧННІПБ ТНЕУ юнакам та дівчатам, яким вручили залікові книжки.

Панували різні емоції – переживання перед новим етапом життя студентів 1 курсу та впевненість студентів старших курсів. Проте, всіх об'єднало прагнення до нових знань, адже саме знання є фундаментом успішності, впевненості та перемог.

Дорогі студенти, нехай усі Ваші очікування реалізуються. Бажаємо, щоб Ваше студентське життя було яскравим, плідним на нові досягнення, принесло позитивні професійні результати у майбутньому. Гордо носіть звання студента Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ!