» » Запрошуємо на зустріч з Романом Шереметою

Запрошуємо на зустріч з Романом Шереметою

Дата: 8-09-2017, 12:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 11 вересня, до Тернопільського національного економічного університету завітає всесвітньо відомий український науковець, економіст Роман Шеремета. Професорсько-викладацький колектив і студенти ТНЕУ матимуть унікальну можливість поспілкуватися з цікавою особистістю.

Для молоді вищого навчального закладу о 9.35 год. в аудиторії 1210 Роман Шеремета прочитає лекцію на тему: «Фактори економічного розвитку».

Науковці університету зможуть поспілкуватися з відомим економістом о 16.00 год. у залі засідань вченої ради ТНЕУ (корпус №11). Тема зустрічі: «Ранжування університетів, журналів та професорів у світі» (спільно шукатимемо відповідь на запитання як покращити рейтинг українських університетів).

Запрошуємо усіх бажаючих зустрітися з науковцем!