» » «Судово-економічна експертиза: проблеми та виклики сучасності»

«Судово-економічна експертиза: проблеми та виклики сучасності»

Дата: 11-09-2017, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого вересня 2017 року з ініціативи декана факультету обліку і аудиту  Панасюк Валентини Миколаївни та в.о. завідувача кафедри аудиту, ревізії та аналізу Адамик Оксани Василівни, у рамках заходів з  нагоди відзначення Тижня першокурсника відбулася відкрита лекція на тему: «Судово-економічна експертиза: проблеми та виклики сучасності».

Лекцію мали нагоду відвідати першокурсники груп ОЕЕ-11, ОДС -11 та ОПД-11.

Лектором виступила Згуровська С. Є., заступник завідувача Тернопільського відділення Київського НДІ судових експертиз, яка розповіла студентам про сутність судово-економічної експертизи, її мету та завдання, окреслила вимоги до судового експерта і його повноваження, навела цікаві практичні приклади з особистого 35-річного досвіду проведення експертиз.

Першокурсники проявили щирий інтерес до професії експерта. Свідченням цього стали численні запитання до лектора та жвава дискусія.

Студенти висловили щиру вдячність за цікаву і пізнавальну лекцію.