» » Вітання для військовослужбовців в/ч 3002

Вітання для військовослужбовців в/ч 3002

Дата: 11-09-2017, 15:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні річницю від Дня створення відзначали військовослужбовці військової частини 3002. Від імені ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Ігоровича Крисоватого військових привітала директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк.

«Доля довірила Вам надзвичайно відповідальну місію – бути на передових рубежах захисту Українського народу, його національних інтересів, конституційного ладу, економічного та оборонного потенціалу держави, і Ви з честю виконуєте свій громадянський та військовий обов’язок», – підкреслила Оксана Миронівна.

Професорсько-викладацький колектив і студентство щиро вітає військовослужбовців в/ч 3002 й високо цінує витримку, яку виявляють бійці військової частини у складний час, коли українська державність проходить випробування на життєздатність.