» » Оголошено набір на підготовчі курси

Оголошено набір на підготовчі курси

Дата: 14-09-2017, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет оголошує набір слухачів на підготовчі курси. Запрошуємо на навчання учнів  9-11-их класів загальноосвітніх закладів для підготовки до вступних випробувань до коледжів ТНЕУ та Зовнішнього незалежного оцінювання.

Форма підготовки – денна.

Упродовж навчання слухачі матимуть можливість поглибити свої знання з таких дисциплін:
– українська мова та література
– математика
– історія України

Навчання розпочнеться 1 жовтня 2017 року.

Слухачі денної форми навчання займатимуться у вихідні дні (субота, неділя) з 9.00 до 13.30 год. Групи для занять формуватимуться у кількості 10-ти осіб. Навчання здійснюється на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів при вступі до ТНЕУ користуватимуться пільгами передбаченими Правилами прийому до Тернопільського національного економічного університету.

Адреса:
вул. Львівська, 11а, к. 501-А, м. Тернопіль, 46020