» » У ТНЕУ можна отримати міжнародні сертифікати FCE і PET

У ТНЕУ можна отримати міжнародні сертифікати FCE і PET

Дата: 19-09-2017, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У серпні 2017 року Тернопільський національний економічний університет удруге отримав логотип, офіційне право підготовки та реєстрації кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, засвідчене дипломом за підписом директора Мережевого центру оцінювання знань при Кембриджському університету Джуліет Вілсон.

Інтенсивні курси підготовки для складання таких іспитів з метою отримання міжнародних сертифікатів FCE (First Certificate in English) та PET (Preliminary English Test) організовуються для усіх бажаючих з 1 вересня 2017 року при Навчально-науковому центрі з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

За додатковою інформацією можна звертатися у Центр з вивчення іноземних мов – тел.: (0352) 47-50-50*13148 або за адресою: вул. майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, а. 3107).