» » Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу

Учасники студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» розпочали роботу

Дата: 2-10-2017, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі», який діє при кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ.

Відкрила роботу учасників засідання голова студентського наукового товариства факультету аграрної економіки і менеджменту Віра Лукіян, яка відзначила необхідність розширення можливостей студентів отримувати необхідні знання і набувати актуальних практичних навичок з обліково-економічних спеціальностей. Як підказує досвід попередньо проведених семінарів, важливим напрямом організації наукової роботи є проведення наукових конференцій, які дають можливість здійснити апробацію результатів наукових досліджень, створюють сприятливі умови для обміну досвідом між ученими вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також допомагають налагодити взаємовигідну співпрацю в сфері науково-дослідної роботи.

Засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» було присвячене висвітленню питань дослідження експорту української аграрної продукції закордон.

З доповідями виступили такі молоді науковці: Віра Лукіян – «Український експорт: підсумки 2016 року та погляд в майбутнє», Михайло Шевчук – «Нові рекорди експорту аграрної продукції», Олена Вашкевич – «Зауваження до закону «Про забезпечення масштабної експортної експансії українських виробників шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту», Леля Кісілюк – «Перспективи збільшення експорту українських товарів».

Актуальність тематики, наукова новизна, вдалий виклад матеріалу, ораторська майстерність доповідачів, на належному рівні підготовлені електронні презентації – це ті риси, які вирізняли виступи учасників семінару.

Під час засідання колеги обговорили план наукових заходів на 2017/2018 н.р. навчальний рік.