» » Триває спартакіада першокурсника

Триває спартакіада першокурсника

Дата: 11-10-2017, 14:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Десятого вересня 2017 року в залі для настільного тенісу відбулися змагання спартакіади першокурсника. У спортивній зустрічі взяли участь 33 учасники з 8 факультетів.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:
в особистих змаганнях серед перших ракеток 1 місце здобув Кобеля Михайло (група ЕК-11, ФКІТ), 2 місце – Гетьман Богдан (ЕПЕ-11, ФЕУ), 3 місце – Псарюк Назарій (ОДС-11, ФОА);
серед других ракеток 1 місце виборов Семчишин Владислав (ІПЗ-11, ФКІТ), 2 місце – Мельник Олександр (ФСГ-11, ФФ), 3 місце – Бучак Ярослав (ЕПЕ-11, ФЕУ);
серед третіх ракеток 1 місце посіла Дворницька Марія (Ф-11, ФФ), 2 місце – Нечай Діана (ОЕЕ-11, ФОА), 3 місце – Банделюк Валентина (ПС-11, ЮФ).

У командних змаганнях перемогу вибороли студенти ФКІТ, друге місце посіла команда ФФ, третє – ФЕУ.