Міжнародний день без паперу!

Дата: 20-10-2017, 12:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 жовтня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться «безпаперовий день», присвячений Міжнародному дню без паперу, який відзначається щороку в четвертий четвер жовтня.

Метою такої міжнародної акції є об’єднання  провідних компаній з різних галузей економіки для того, щоб поділитися особистим досвідом скорочення нераціонального використання паперу. День без паперу – це всесвітня акція, яка спрямована на привернення уваги до важливих екологічних завдань, виокремлення реальних прикладів того, як і за допомогою яких технологій кожна організація може зробити свій внесок у збереження природних ресурсів.

Запрошуємо професорсько-викладацький колектив і студентів ТНЕУ долучитися до міжнародної акції!