» » До ТНЕУ завітала делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР)

До ТНЕУ завітала делегація Цзяннанського центру культурного обміну (КНР)

Дата: 20-10-2017, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 жовтня 2017 року відбулася зустріч ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з представниками  Цзяннанського центру культурного обміну – директором центру Ванг Їтан, віце-директором відділу міжнародних зв’язків центру Ю Ченкуінг та головним представником центру в Україні Ганною Кондратюк.

До розмови долучилися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Леонардович Монастирський та директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ігор Михайлович Таранов.

Зустріч відбулася у рамках співпраці ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина з Цзяннанським центром культурного обміну.

Колеги обговорили можливості навчання для студентів з Китайської народної республіки, міжнародні програми обміну, специфіку дистанційного навчання та подальші напрями співпраці науковців.