» » Вітаємо з присвоєнням вчених звань та наукових ступенів!

Вітаємо з присвоєнням вчених звань та наукових ступенів!

Дата: 25-10-2017, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбулося засідання вченої ради. Хорошою традицією є привітання науковців університету з досягненнями у роботі, присвоєнням наукових звань і вчених ступенів, яке відбувається перед розглядом порядку денного засідання.

Ректор університету доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий привітав з присвоєнням наукового звання професора Руслана Феоктистовича Бруханського, Бориса Олеговича Язлюка, вченого ступеня кандидата технічних наук Надію Ярославівну Савку, вченого ступеня кандидата економічних наук Юлію Анатоліївну Судин. Також міжнародний сертифікат володіння англійською мовою на рівні В2 отримав Ігор Орестович Ліщинський.

Бажаємо науковцям ТНЕУ сумлінної та наполегливої роботи, яка приноситиме вагомі результати, нові досягнення і відкриття.