» » Відбулася міжнародна науково-практична конференція «Прикладна економіка – від теорії до практики»

Дата: 31-10-2017, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 жовтня 2017 року з ініціативи колективу факультету аграрної економіки та менеджменту відбулася міжнародна науково-практична конференція «Прикладна економіка – від теорії до практики», котра проходила у конференц-залі Європейських та міжнародних студій ТНЕУ.

Більше ста учасників долучилися до роботи наукового заходу, зокрема присутніми були науковці з Польщі, Чехії, Туркменістану, Російської Федерації та України. Модераторами пленарного засідання виступили декан факультету аграрної економіки і менеджменту, доктор економічних наук, професор Борис Олегович Язлюк і доктор економічних наук, професор Петро Романович Пуцентейло. Декан ФАЕМ Б. О. Язлюк, відкриваючи конференцію, зазначив, що актуальність тематики зустрічі обумовлена підвищенням складності завдань управління сучасними економічними системами в сьогоднішніх умовах; появою нових організаційних форм в агробізнесі. Перед університетом стоїть завдання підготовки компетентних фахівців, які мають спеціальні знання в області застосування сучасних методів аналізу даних, прогнозування соціально-економічних процесів, інформаційних систем і технологій аналізу й планування в діяльності різних аграрних бізнес-процесів.

Проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Григоій Леонардович Монастирський привітав учасників конференції, побажав усім конструктивної роботи і творчих успіхів, висловивши сподівання щодо подальших зустрічей у такому форматі. Григорій Леонаддович звернув увагу присутніх на розвиток аграрного сектору в сучасних умовах господарювання та наголосив на актуальності таких заходів.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, голова Професійної спілки працівників ТНЕУ Руслан Феоктистович Бруханський.

Доповідачами на пленарному засіданні конференції виступили:
Кічак Василь Васильович – заступник директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації;
Мартюк Василь Іванович – Директор благодійного фонду Агрохолдингу «Мрія»;
Панухник Олена Віталіївна – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
Брощак Іван Станіславович – директор ТФДУ «Інститут охорони ґрунтів України», к. с-г н., доцент;
Войнарський Йосиф Брониславович – директор навчально-дослідного виробничого господарства «Наука» Тернопільського національного економічного університету;
Шульський Микола Григорович – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького;
Сидорук Борис Орестович –  к.е.н., с.н.с., докторант ННЦ «Інститут агарної економіки», м. Київ;
Костецький Ярослав Іванович – к.е.н., доцент, докторант Тернопільського національного економічного університету.

Цікавими були виступи студентів Олени Вашкевич і Віри Лукіян.

Другою частиною роботи учасників зустрічі стали секційні засідання, а також підсумування результатів Міжнародної науково-практичної конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики».