Осінь прийде до кожного…

Дата: 2-11-2017, 14:44 | Автор: Викладачі кафедри С.М. Миколюк, Г.Я. Москаль

З ініціативи колективу юридичного факультету ТНЕУ стартувала акція «Подаруй книжку». Книги стануть дарунком для мешканців Петриківського обласного геріатричного пансіонату.

Читають старенькі багато… Особливо ті, хто страждає безсонням. Чоловікам до вподоби сучасні детективи, книги про війну; жінки ж люблять класику, романи про кохання. У будинку-інтернаті є власна бібліотека, але її фонд потребує оновлення.

Ваша допомога, людяність і турбота про літніх та незнайомих людей принесе хвилини розуміння й упевненості, що про них пам’ятають, адже стареньких так бракує любові, спілкування і підтримки.

І в їхню осінь саме Ваша книжка принесе тепло. Пам’ятайте, що дарувати радість легко, потрібно просто цього захотіти.

Долучайтеся до акції, яка триватиме до 8 грудня 2017 року.

Прохання приносити книги на кафедру психології та соціальної роботи юридичного факультету ТНЕУ.