» » Відзначаємо Тиждень фінансової грамотності

Відзначаємо Тиждень фінансової грамотності

Дата: 3-11-2017, 11:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Стало хорошою традицією щорічне відзначення Тижня фінансової грамотності на факультеті фінансів Тернопільського національного економічного університету. Цього року під девізом   «Розширюємо горизонти фінансової грамотності! Відзначаємо Тиждень фінансової грамотності!» студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія планують провести тренінги в школах Тернопільської області.

Вже другий рік поспіль кафедра фінансів ім. С. І. Юрія виступає партнером проекту «Фінансову освіту в кожну школу», який реалізовує ГО «Міщанське братство в м. Тернополі» за сприяння Тернопільської ОДА. Метою проекту є підвищення компетенції молодого покоління у сфері управління особистими фінансами.

Крім цього, упродовж тижня планується проведення інших цікавих заходів: тренінгів, ток-шоу, ігор, фільмів. Очікується, що на грі «Що? ДЕ? КОЛИ?» буде гаряче, адже змагатимуться три студентських наукових гуртки «Фінансова просвіта» (факультет фінансів), «Банківський аналітик» і «Грошова парадигма» (факультет банківського бізнесу). Також корисним буде відвідування спіч-практикуму, який проведе практикуючий спеціаліст у сфері фінансової грамотності Олександр Бєляєв (ТзОВ «Salve Finance», м. Київ).

Запрошуємо усіх відзначити Тиждень фінансової грамотності – 2017 разом з колективом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія.