» » До ТНЕУ завітали науковці Дрезденського технічного університету

До ТНЕУ завітали науковці Дрезденського технічного університету

Дата: 3-11-2017, 13:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього листопада 2017 року відбулася робоча зустріч ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого з науковцями економічного факультету Дрезденського технічного університету – професором А. Кемнітцом та асистентом М. Кноблахом.

До розмови також долучилися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Леонардович Монастирський, директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ігор Михайлович Таранов, завідувач кафедри міжнародної економіки ТНЕУ Віталіна Євгенівна Куриляк, керівник Україно-Німецької факультет-програми Леся Богданівна Служинська, а також доктор економічних наук, професор Євген Васильович Савельєв і доцент Трілленберг Вільфрід Ульріх.

Андрій Ігорович розповів гостям про пріоритетні напрями міжнародної діяльності ТНЕУ, реалізацію міжнародних програм, окреслив особливості програм двох дипломів, які реалізовуються у ТНЕУ в співпраці з зарубіжними внз-партнерами.

«Професорсько-викладацький колектив ТНЕУ завжди відкритий до співпраці з іноземними науковцями, адже таким чином ми обмінюємося досвідом, напрацьовуємо нові напрями співпраці, формуємо інноваційний шлях розвитку наших навчальних закладів. Наша спільна робота є запорукою виховання гармонійно розвиненої особистості – фахівця, який є конкурентоспроможним на сучасному ринку праці», – зазначив ректор ТНЕУ.

Тернопільський національний економічний університет тісно й ефективно співпрацює з Дрезденським технічним університетом, зокрема у рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки.

Колеги обговорили результати здійсненої роботи й окреслили подальші напрями спільної діяльності.