» » У ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу

У ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу

Дата: 6-11-2017, 12:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 31 жовтня-2 листопада у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2017-2018 н. р. у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу (юнаки) серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином: перемогу здобула команда ФКІТ (Загорулько Артур, Краснік Микола, Думанський Андрій, Клапак Іван-Станіслав, Хміль Юрій, Громяк Роман, Богатирчук Владислав, Гриньків Андрій, Климчук Сергій, Хосе Антоніо Реєс Навольський); друге місце посіли студенти факультету економіки та управління (Бачинський Юрій, Смаль Дмитро, Чуб Олег, Матейчик Юліан, Дудич Богдан, Ільницький Андрій, Ціхевих Андрій, Гурин Андрій); третім став факультет обліку і аудиту (Одажиу Євген, Корицький Володимир, Босий Володимир, Буряк Артем, Качур Павло, Кривенко Роман, Табачук Вадим, Попівчак Андрій, Кубяковський Володимир).

IV місце – ФАЕМ,  V місце – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, VI місце – ФФ, VII місце – ФББ, VIII місце – ЮФ.