» » Сталий розвиток територій: багатовимірність та технології забезпечення

Сталий розвиток територій: багатовимірність та технології забезпечення

Дата: 7-11-2017, 16:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між ТНЕУ та Тернопільським обласним ресурсним центром громад в нашому університеті 9-10 листопада відбудеться науково-практичний семінар «Сталий розвиток територій: багатовимірність та технології забезпечення».

Співорганізаторами семінару є кафедра менеджменту та публічного управління ТНЕУ (завідувач професор Шкільняк М.М.), кафедра міжнародної економіки ТНЕУ (завідувач професор Куриляк В.Є.), Тернопільський обласний ресурсний центр громад (координатор Стефанів І.С.), Центр підготовки магістрів ННІІОТ ТНЕУ (директор доцент Іващук О.Т.).

У перший день учасники семінару працюватимуть в режимі тренінгів, які проведуть науковці ТНЕУ, другий день буде присвячено практичному вивченні досвіду розвитку об’єднаних територіальних громад Кременецького району Тернопільської області.

Завантажити Переглянути онлайн