» » Відзначаємо Тиждень фінансової грамотності! День 3. Семінар-практикум з фінансової грамотності

Дата: 9-11-2017, 09:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого листопада в лекційній залі Тернопільського національного економічного університету відбувся семінар-практикум з фінансової грамотності, який провів практикуючий спеціаліст у сфері фінансової грамотності Олександр Бєляєв (ТзОВ «SalveFinance» м. Київ).

Організатором зустрічі виступила проф. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізима Тетяна Олексіївна. Слухачами тренінгу були викладачі і студенти факультету фінансів та учні Тернопільського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – економічного ліцею №9» ім. Іванни Блажкевич.

Ораторська майстерність і багаторічний досвід у сфері консультаційної діяльності О. Беляєва надзвичайно зацікавили молоду аудиторію. Багатьом запам’яталися важливі меседжі від тренера: «всі люди народжуються переможцями»; «будьте переможцями, а не жертвами»; «змінюйте свідомість»; «не живіть стереотипами і чужими порадами»; «навчіться завжди резервувати кошти»; «правильно формулюйте цілі».

Присутні отримали цінні поради, позитивну мотивацію і хороший настрій від спілкування з професіоналом.