» » Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту»

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту»

Дата: 14-11-2017, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Сімнадцятого листопада 2017 р. о 10.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) з ініціативи учасників студентського наукового гуртка «Фінансові проблеми страхування та страхового ринку» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ відбудеться засідання круглого столу на тему: «Кібер-страхування: новітній інструмент ризик-менеджменту».
                                                                         
Метою проведення наукового заходу є представлення проблем та обговорення пропозицій, що стосуються особливостей страхового покриття кібер-ризиків.
 
Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у сфері кібер-страхування, що стосуються: управління інноваційними ризиками, зокрема ризиками захисту даних; страхового покриття кібер-ризиків для фізичних і юридичних осіб; моделі страхування ризиків інформаційної безпеки страхувальника та страховика; проблем кібер-страхування з досвіду зарубіжних країн; міжнародної практики захисту страховиків від кібер-ризиків; практики захисту банківських установ від впливу кібер-ризиків; практики надання послуг у сфері страхування кібер-ризиків у Польщі; перспектив ринку страхування від кіберзагроз.
 
До участі у науковому заході запрошені студенти, науковці та практики. Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.