» » Студентка ФФ – учасник Всеукраїнського форуму «Молодь та децентралізація влади в Україні»

Дата: 15-11-2017, 10:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка факультету фінансів, член студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія "Фінансовий простір" Світлана Савіцька взяла участь у роботі  Всеукраїнського форуму «Молодь та децентралізація влади в Україні».

Світлана зазначає: «Програма заходу була насиченою. Виступи спікерів обов'язково супроводжувалися запитаннями та коментарями. Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема окреслив перспективи розвитку молодіжної політики та вказав на підтримку цієї сфери з боку нашої держави. Адже молодь – це майбутнє, особливо в процесі децентралізації. Також вагому підтримку молодіжній ініціативі створює програма DOBRE, про діяльність якої розповідала Юлія Ткачук. Бонусом став виступ Анатолія Ткачука, який на фактах продемонстрував сильні та слабкі сторони сучасного процесу децентралізації. Варто зазначити, що цей процес проходить в Україні досить швидко, порівнюючи з іншими країнами Європи, а також те, що наша держава є в топі найбільш бюджетно-децентралізованих країн (15%, коли, наприклад, у Греції цей показник складає 3%)».