» » Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій ТНЕУ оголошує набір слухачів на підготовчі курси!

Дата: 5-12-2017, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо на навчання учнів 9-их та 11-их класів загальноосвітніх шкіл, а також громадян, які мають повну загальну середню   освіту,   для   підготовки   до   зовнішнього   незалежного оцінювання та вступних випробувань до  коледжів та внз;  студентів професійно-технічних училищ до складання державної підсумкової атестації з української мови та літератури.

Групи для занять формуватимуться у кількості 10-ти осіб.

Навчання здійснюється на контрактній основі.

Усіх бажаючих взяти участь у підготовчих курсах просимо зареєструватися, заповнивши анкету - АНКЕТА

Випускники підготовчих курсів при вступі на навчання до університету користуватимуться  пільгами, передбаченими  Правилами  прийому до Тернопільського  національного економічного університету.

Ґрунтовна підготовка до ЗНО – це можливість стати студентом омріяного вищого навчального закладу!

Адреса підготовчих курсів:
Вул. Львівська, 11а, к. 501а, м. Тернопіль, 46020