» » Фестиваль мистецтв «Земля Героїв України»

Фестиваль мистецтв «Земля Героїв України»

Дата: 23-11-2017, 16:31 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

22 листопада в ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль мистецтв «Земля Героїв України», приурочений Дню Гідності та Свободи. Організаторами заходу виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада та Тернопільський національний економічний університет.

Патріотичний фестиваль «Земля Героїв України» став даниною пам’яті героям минувшини та днем глибокої шани  героїв новітніх.

З вітальним словом виступили голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна,  міський голова міста Тернополя Сергій Віталійович Надал, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Левкович Крупа.

У залі були присутні родини загиблих Героїв Небесної сотні - Тараса Слободяна, Устима Голоднюка, Олександра Капіноса, Ігоря Костенка, Назара Войтовича та ін., воїнів АТО, учасники Революції Гідності, військовослужбовці, волонтери, представники влади та громадськості.

У фойє палацу культури усі мали можливість переглянути фотовиставку «Від Майдану до війни» Віктора Гурняка – тернополянина, фотокореспондента, бійця батальйону «Айдар», який загинув, боронячи Україну в АТО.

А зі сцени звучали чудові патріотичні твори, присвячені новітнім Героям України. Справжні митці Тернопільського краю не залишилися осторонь подій сьогодення, пам’ятаючи про свою головну революційну зброю – творчість!

Неймовірно щирі пісні та танцювальні композиції у виконанні кращих колективів та виконавців Тернопільського національного економічного університету зворушили глядачів до сліз. Переконані, що у цих творах живе дух новітньої історії України, історії народження справжніх Героїв та патріотів.

Усі учасники заходу отримали пам’ятні дипломи лауреата фестивалю.