» » Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації Шевчука Антона Михайловича

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації Шевчука Антона Михайловича

Дата: 1-12-2017, 12:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 листопада 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 ТНЕУ викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Шевчук Антон Михайлович захистив кандидатську дисертацію «Економічний капітал банків в управлінні системними ризиками», спеціальність 08.00.08 –гроші, фінанси і кредит.

Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор Гуцал Ігор Степанович, Тернопільський національний економічній університет, професор кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Вдовенко Лариса Олександрівна, Вінницький національний аграрний університет, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
кандидат економічних наук, доцент Слобода Лариса Ярославівна, Львівський навчально-науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», доцент банківської справи.

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування щиро вітає Антона Михайловича та його наукового керівника з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках.