» » «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти»

«Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти»

Дата: 4-12-2017, 12:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 жовтня 2017 р. у ТНЕУ на базі факультету економіки та управління колектив кафедри менеджменту та публічного управління організував Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти».

Відкрив науковий захід і звернувся з вітальним словом до його учасників професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ доктор економічних наук Микитюк Петро Петрович.

Основні напрями роботи учасників конференції:
1. Актуальні проблеми управління енергетичним ринком;
2. Управління витратами та формування тарифної політики на підприємствах теплоенергетики житлово-комунального господарства України;
3. Реформування ринку теплової енергії в житлово-комунальному господарстві в контексті підвищення енергетичної безпеки соціальних стандартів та якості життя населення України;
4. Інвестиційне забезпечення регіонального енергетичного ринку в умовах децентралізації;
5. Ефективність державної політики у сфері енергетичної безпеки України;
6. Нетрадиційні і поновлювані джерела енергії як альтернативні первинним джерелам енергії в регіоні;
7. Управління енергоефективністю: стан та перспективи розвитку;
8. Організаційно-економічний механізм функціонування ринку енергетичних послуг.

За результатами Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти» буде видано та розіслано учасникам збірник тез доповідей.