» » Засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі»

Засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі»

Дата: 4-12-2017, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі», який діє при кафедрі обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту.

Відкрила засідання голова студентського наукового товариства факультету аграрної економіки і менеджменту Віра Лукіян, яка відзначила необхідність розширення можливостей студентів отримувати сучасні знання і набувати актуальні практичні навички з обліково-економічних спеціальностей. Як підказує досвід попередньо проведених семінарів, важливим напрямом організації наукової роботи є проведення наукових конференцій, які дають можливість провести апробацію результатів наукових досліджень, створюють сприятливі умови для обміну досвідом між ученими вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також допомагають налагодити взаємовигідну співпрацю в сфері науково-дослідної роботи.

Під час засідання студентського наукового гуртка обговорювалася тема основних проблем розвитку аграрного сектора України. Із доповідями виступили такі студенти: Віра Лукіян – «Розвиток господарств населення», Олена Вашкевич – «Продаж земель сільськогосподарського призначення», Марія Южда – «Проблеми зростання експорту української аграрної продукції».

Упродовж засідання активну участь в обговореннях та дискусіях брали такі студенти: Софія Коверко, Надія Коверко, Ольга Сологуб, Уляна Фенц, Олег Дзера, Володимир Москаль, Арсен Люсак, Оксана Середа, Леля Кісілюк, Іван Зубков, Іван Перепічка, Христина Остафійчук, Валентин Магдюк, Максим Фещук та Володимир Слюсарчин.

Актуальність тематики, наукова новизна, вдалий виклад матеріалу, ораторська майстерність доповідачів, на належному рівні підготовлені електронні презентації – це ті риси, які вирізняли виступи учасників семінару.

Під час зустрічі було підсумовано роботу у 2017 р. і обговорено план наукових заходів на наступний 2018 рік.