Вітаємо!

Дата: 5-12-2017, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 26 листопада по 3 грудня на олімпійській базі у Конча-Заспі біля Києва проходив навчально-тренувальний збір молодіжної збірної України регбі-7 (дівчата U-17). Студентка першого курсу КЕПІТ ТНЕУ Блашків Христина (група МЕНт-12; тренер Маляр Е. І.) успішно пройшла збори. За рішенням тренерської ради дівчина потрапила до основного складу молодіжної збірної України, яка у квітні 2018 року братиме участь у Чемпіонаті Європи (Франція).

Крім того, студентка другого курсу факультету фінансів Ткач Оксана (тренер Маляр Е. І.) вперше в історії Тернопільського жіночого регбі запрошена до складу національної збірної України з регбі-7! Навчально-тренувальний збір також проходитиме на олімпійській базі у Конча-Заспі біля Києва з 18 по 24 грудня 2018 року.

Бажаємо нашим студенткам-спортсменкам закріпитися в основних складах цих команд!